قیاس بدنه دوربین کانن ۸۰ D با D6

اگر مایلید تا از پاسخ ها به این پرسش از طریق ایمیل مطلع شوید، آن را دنبال یا Follow نمایید. لطفا جواب خود را در قسمت «به این سوال پاسخ دهید» بنویسید (تا کاربران دیگر بتوانند به آن امتیاز دهند).

سلام 
 برای خرید بدنه دوربین کانن  بین دی ۸۰ و دی ۶ مردد هستم برای کار در آتلیه ؟؟؟؟ولی اینکه لنز مناسبش و رمش چی باشه ،؟؟؟؟؟؟ و از همه مهمتر از کجا بخرم ؟؟؟ دیجی کالا چطوره یا سایت ایده آل ؟؟؟؟

1 پاسخ

۶D پایین ترین رده دوربین های فول فریم هست اما ۸۰D بهترین دوربین کراپ کنون هست. بنظرم ۸۰D به جهت اینکه جدیدتر هست و لنزهایی که ساخته میشه رو بهتر پشتیبانی میکنه و بنظرم چون جدید تره برخی از اشکالات دوربینها قدیمی کنون رو برطرف کرده بهتر از ۶D هست. ارزون تر هم هست. کیفیت عکسهاشون رو میتونی تو سایتهایی مثل دیپرویو مقایسه کنی. بنظرم لنز ۱۸-۱۳۵ برای آتلیه مناسب باشه. برای خرید هم از سایت نورنگار بگیرید. بخاطر خدمات پس از فروش خوب و بیمه بدنه دوربین فلش دوربین من خراب شده بود خیلی راحت بردم و رایگان تعمیر شد. برای یه بنده خدایی که از سایت دیجی کالا خریده بود هم همین مشکل پیش اومده بوده و گارانتی بهش گفته بود بخاطر نوسانات الکتریکی خراب شده و۳۰۰ هزار تومن (اون موقع که هنوز دوربین گرون نشده بود) ازش گرفته بود. تو سایت دیجی کالا نظرشو میتونی بری ببینی تو دوربین ۸۰D رمش هم ۳۲ گیگ با سرعت ۸۰ مگ برثانیه خوب و ارزونه

#1

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید پاسخ بدهید

سوالات مرتبط

دنبال کنندگان