کارت حافظه

اگر مایلید تا از پاسخ ها به این پرسش از طریق ایمیل مطلع شوید، آن را دنبال یا Follow نمایید. لطفا جواب خود را در قسمت «به این سوال پاسخ دهید» بنویسید (تا کاربران دیگر بتوانند به آن امتیاز دهند).

با سلام و خسته نباشید.آیا مشکلی هس من از مموری میکرو با آدابتور برای دوربینی که مموری بزرگ میخوره استفاده کنم؟

3 پاسخ

بایستی سرعت نوشتن مموری بالا باشه. ترجیحا از آخرین استاندارد های سرعت مثل u3 استفاده کنید. مواردی بوده که مموری کند باعث آسیب برد دوربین شده و ارزش ریسک نداره این کار بنظرم .

#1

یک تجربه: من که تجهیزاتم قدیمی است و دوربینم وای فای ندارد برای انتقال عکس ها به کامپیوتر باید مموری را ازدوربین خارج کنم (البته میدونم با کابل هم میشود) و با کارت خوان به کامپیوتر وصل کنم من دو عدد مموری گران قیمت را در راه وارد و خارج کردن زیاد از لحاظ فیزیکی و ظاهری خراب کرده ام .به این نتیجه رسیدم که از ترکیب میکرو و تبدیل آن استفاده کردم و در نهایت تبدیل که خیلی ارزان است خراب میشود. ضمنا با انتقال میکرو اس دی به گوشی موبال خیلی سریعتر عکس هایم را به اشتراک میگزارم. موفق تر باشید!

#2

من چند بار مجبور به این کار شدم و مشکلی نداشته. البته باید میکرو اس دی جنابعالی پر سرعت باشه. ضمنا هر چیزی اصلیش قطعا بهتره پس اگه یکدفعه مموری دوربین تهیه کنی بهتره و اگر مشکل شما قیمت کزایی مموریه من پیشنهادم اینه که بجای ۹۰ هرتز و ۸۵  کارت ۸۰ هرتز تهیه کنی که خیلی ارزانتره . ضمنا تبدیلها هم معمولا زود خراب میشن. مورد دیگه هم اینه که ان شاالله اگه خواستی بخری بجای ۳۲ دوتا ۱۶ بخر که امن تره. اینجوری دو تا کارت داری که اگه به هر نحوی یکی خراب بشه اون یکی پشتیبانه.

#3

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید پاسخ بدهید

سوالات مرتبط

دنبال کنندگان