USBC

اگر مایلید تا از پاسخ ها به این پرسش از طریق ایمیل مطلع شوید، آن را دنبال یا Follow نمایید. لطفا جواب خود را در قسمت «به این سوال پاسخ دهید» بنویسید (تا کاربران دیگر بتوانند به آن امتیاز دهند).

سلام
من چند وقته که وقتی با دوربینم فیلم برداری میکنم دوربینم نشون میده که در حال ضبط کردن ویدیو هست و ویدیو رو داخل دوربین می تونم ببینم اما وقتی که به کامپیوتر متصل میکنم برای انتقال ویدیو هیچ فایل ویدیویی وجود ندارد و به جای آن یک فایل هست به نام USBC که نمیتوانم کپی کنم یا با برنامه ای آن را باز کنم جالب اینجاست که وقتی دوباره SD کارت را به دوربین متصل میکنم فایل ها وجود دارن و قابل دیدن است.
من با آنتی ویروس تست کردم و دستگاه را در حالت show all file قرار دادم و همچنین مموری کارت را چندین بار هم با ویندوز هم با برنامه های مختلف اسکن کردم جهت repair ولی جواب نداد.
اگر شما راه حلی در این خصوص دارید ممنون میشم به من کمک کنید

1 پاسخ

دوست عزیز
با یک مموری دیگر تست نمایید تا مطمئن شوید ایراد از مموری است یا دوربین
اگر از مموری بود بوسیله دوربین آن را فرمت نمایید البته اطلاعات آن پاک میشود.اگر اطلاعات مهمی روی آن دارید اول با کامپیوتر آن را فرمت نمایید بلافاصله اطلاعات آن را با نرم افزار های بازگردانی اطلاعات بازیافت کرده و در جای دیگر ذخیره نمایید.و بعد مجددا با دوربین هم فرمت نمایید.
موفق تر باسید!

#1

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید پاسخ بدهید

سوالات مرتبط

دنبال کنندگان