راهنمای خرید و دانلود کتاب

برای بازگشت به صفحه کتاب ها اینجا کلیک نمایید.

پسوند کتاب ها چیست؟

هر کتابی که تهیه نمایید، الکترونیکی و با پسوند .pdf خواهد بود. از این رو برای مطالعه آن به نرم افزار pdf reader مثل Adobe reader نیاز خواهید داشت.

پس از پرداخت چه می شود؟

پس از پرداخت وجه صفحه را نبندید چراکه پس از چند ثانیه به صفحه دانلود کتاب هدایت خواهید شد. اگر به هر دلیلی موفق به دریافت کتاب نشدید کافیست نام کتاب را برای پشتیبانی تلگرام (Lenzak_support@) ما بنویسید تا آن (ها) را برایتان ارسال کنیم. شماره تلگرام ما نیز ۰۹۱۳۳۹۸۸۵۱۰ می باشد.

پشتیبانی تلگرام

اینجا کلیک نمایید.

س

سوال های متداول دیگر

در ادامه به سوالات دیگری که ممکن است برای شما عزیزان پیش بیاید پاسخ می دهیم.

۱

ممکن است با شما تلفنی تماس بگیریم؟

بله، اگر هرگونه سوال یا راهنمایی جهت خرید کتاب ها دارید می توانید (ترجیحا بهتر است) با پشتیبانی تلگرام ما مطرح نمایید یا با ما تلفنی در تماس (۰۹۱۳۳۹۸۸۵۱۰) باشید. اما اگر در رابطه با دانلود کتاب مشکلی دارید، بهتر است مستقیما برای پشتیبانی تلگرام ما نام کتاب (ها) را نوشته تا ما آن (ها) را برایتان ارسال کنیم. چراکه پس از تماس تلفنی نیز از شما خواهش می کنیم برای پشتیبانی تلگرام ما بنویسید.

۲

اگر تلگرام نداشته باشیم چطور؟

دلیل تاکید ما بر پشتیبانی تلگرام، سهولت دریافت فایل در تلگرام و راحت تر شدن کار برای خود شما عزیزان است. در صورتی که این اپ را نداشته باشید، لطفا با ما تماس تلفنی بگیرید (۰۹۱۳۳۹۸۸۵۱۰) و ما لینک های دانلود را برای شما ایمیل یا مسیج خواهیم کرد.

۳

آیا کتاب ها قابلیت پرینت دارند؟

بله همه کتاب ها قابلیت پرینت دارند و شما می توانید بخش های مهم کتاب یا تمام آن را برای خود پرینت بگیرید.

۴

نسخه چاپی کتاب های لنزک موجود است؟

خیر، هدف ما تولید کتاب های الکترونیکی فارسی با کیفیت بالاست و شما پس از تهیه کتاب های الکترونیکی لنزک که در حال حاضر pdf می باشند، متوجه کیفیت متفاوت آن ها با پی دی اف هایی که احتمالا قبلا مطالعه نموده اید می شوید – همچنین ما لینک های مفیدی درون این کتاب ها درج کرده ایم که در نسخه چاپی امکان پذیر نیست. در این کتاب ها سعی شده، از فونت های خوانا، رنگ بندی و اصول طراحی کاربرپسند استفاده شود. اما در هر صورت ما قابلیت پرینت کتاب ها را باز گذاشته ایم، تا شما عزیزان بتوانید در صورت نیاز بخش یا تمام صفحات کتاب را پرینت نمایید.

۵

پس از پرداخت به صفحه دانلود هدایت نشدم؟

جای هیچ نگرانی نیست. اینترنت است دیگر پیش می آید. لطفا نام کتاب یا کتاب هایی که پرداخت وجه نموده اید را برای ما به پشتیبانی تلگرام لنزک ارسال نمایید. نیاز به ارائه فیش یا رسید نمی باشد، چراکه همکارانمان در این بخش شما را از روی اطلاعاتی که هنگام خرید وارد نموده اید (ایمیل و شماره تماس) شناسایی خواهند کرد.