۱۰ عکس اجسام بی جان فوق العاده ساده و مینیمال که قدرت کاغذ را نشان می دهند

دینا بلنکو، یکی از بهترین، محبوب ترین و با استعداد ترین های عکاسی اجسام بی جان که در سایت ۵۰۰px موفقیت فراوانی کسب کرده است، قسم می خورد که مهم ترین جنبه هر عکس اجسام بی جانی داستان آن است. اگر عکس اجسام بی جان شما یک داستان بگوید، مهم نیست چقدر ساده یا پیچیده عمل کنید، با مخاطبتان (حداقل برخی از آن ها) ارتباط برقرار خواهد کرد. از طرفی، عکس اجسام بی جان (still life photo) بدون یک داستان پشتش، احتمالا بیننده را به پرسیدن چنین سوالی سوق خواهد داد: «منظورش چیه؟». در این مطلب لنزک شاهد ۱۰ عکس اجسام بی جانی از هاردی سپوترا خواهید بود، هنرمندی که در روایت داستان با حداکثر سادگی به استادی رسیده است.

اکثر صحنه های اجسام بی جان هاردی سپوترا (Hardi Saputra) تنها با استفاده از کاغذ و گاهی کمی پارچه ساخته شده اند. هاردی به زیبایی مینیمالیسم و عکاسی اجسام بی جان را با یکدیگر ترکیب کرده و این آثار چشم نواز را خلق نموده است.

امیدواریم عکس هایی که در ادامه می بینید، برایتان الهام بخش بوده و به شما انگیزه بدهند، چراکه این نمونه ها ثابت می کنند برای عکاسی اجسام بی جان موفقیت آمیز، به تجهیزات زیاد و چیدمان های پیچیده یا تجهیزات نورپردازی قدرتمند نیازی نیست.


صفحه هاردی سپوترا در سایت ۵۰۰px

https://500px.com/hardi_wb

م

منبع

برگرفته از: ۵۰۰px


لطفا نظرتان در مورد مطلب را در اینجا مطرح نمایید. اگر سوالی دارید، در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *