کتاب های آموزش عکاسی

کتاب راهنمای عکاسی دیجیتال را رایگان دریافت نمایید:

کتاب راهنمای عکاسی دیجیتال – تعداد صفحه: ۷۲ – قیمت: رایگان – فرمت: pdf

دانلود کتاب راهنمای عکاسی دیجیتال لنزک

لینک دانلود کتاب

لینک دانلود کتاب (گوگل درایو)

بخش کتاب های فروشی لنزک به طور موقت غیر فعال می باشد

در صورت فعالسازی مجدد از طریق شبکه های اجتماعی و در صفحه اصلی وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمندیم تا آن زمان از مقاله های آموزشی متنوع و کتاب های رایگان موجود در وب سایت، همچون کتاب فوق، استفاده بفرمایید.

هک عکاسی

کتاب هک عکاسی از مایک نیوتون به شما کمک خواهد کرد که طی ۱۰ گام و آموزش ساده عکاسی خود را ارتقا دهید. در این کتاب از اطلاعات تکنیکی پیچیده و جزئیات اضافی خبری نیست. متن کتاب روان بوده و همراه با مثال و عکس قصد در بهبود عکاسی شما دارد. این کتاب «هک عکاسی نام گذاری شده چراکه ساعت ها آزمون و خطا را از راه شما بر خواهد داشت. (توضیح بیشتر)

آهسته

هرچه سرعت شاتر طولانی تر می شود، چیزهای جادویی شروع به رخ دادن می کنند و دنیای اطراف ما، که مدام در حال حرکت است، به صورت تار ثبت می شود. اگر یک کتاب برای یادگیری عکاسی با نوردهی طولانی نیاز داشته باشید، آن «آهسته» است. در این کتاب PDF تجهیزات لازم برای عکاسی با نوردهی طولانی، تکنیک ها و تنظیمات دوربین آموزش داده شده اند – به همراه مثال های فراوان برای شفاف سازی هرچه بیشتر مباحث. (توضیح بیشتر)

کتاب بوکه

«این کتاب در بیان ساده، راهنمایی است که با توضیح روند بوکه، کمک می کند تعدادی از موانع بازدارنده را بشکنید تا بتوانید از این روش به صورت خلاقانه استفاده کنید. این یک تکنیک زیبا است و روشی است که این روزها بیشتر و بیشتر در عکاسی منظره (شاخه ای که عموما در آن از عمق میدان های زیاد استفاده می شد) می بینم. همان طور که من عکاسی منظره را برای تجربه بوکه انتخاب کردم، شما می توانید این دانش را فرا بگیرید و در شاخه عکاسی دلخواهتان امتحانش کنید.» (توضیح بیشتر)

کتاب فوتوزار

آیا تا کنون پیش آمده که عکسی فوق العاده ببینید و با خود بگویید: خدای من چگونه عکاس چنین تصویری خلق کرده؟ گاهی اگر خوش شانس باشید، عکاس تنظیماتی که در دوربینش به کار برده را با شما به اشتراک می گذارد (دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو). اما آنچه شما واقعا می خواهید بدانید این ها هستند: ترکیب بندی چگونه انتخاب شده، شرایط نوری چگونه بوده، چه تجهیزات خاصی مورد نیاز است و یا اینکه اصلا چه چیزی الهام بخش عکاس اثر بوده است. کتاب فوتوزار با همین هدف خلق شده است. (توضیح بیشتر)