کتاب های آموزش عکاسی

مطالعه کتاب های خوب، یک سرمایه گذاری عالی و مقرون به صرفه است. چند کتاب خوب در زمینه آموزش عکاسی:

  • شما می توانید قسمت های مهم یا تمام صفحات کتاب ها را برای خود پرینت کنید
  • در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکلی تیم پشتیبانی در خدمت شماست (راهنمای خرید را مطالعه نمایید)
  • در راهنمای خرید، به سوالات متداول شما عزیزان پاسخ داده شده است
  • پیشرفت در عکاسی چقدر برایتان ارزش دارد؟

هک عکاسی

کتاب هک عکاسی از مایک نیوتون به شما کمک خواهد کرد که طی ۱۰ گام و آموزش ساده عکاسی خود را ارتقا دهید. در این کتاب از اطلاعات تکنیکی پیچیده و جزئیات اضافی خبری نیست. متن کتاب روان بوده و همراه با مثال و عکس قصد در بهبود عکاسی شما دارد. این کتاب «هک عکاسی نام گذاری شده چراکه ساعت ها آزمون و خطا را از راه شما بر خواهد داشت. (توضیح بیشتر)

قیمت: ۹,۸۰۰ تومان

پس از پرداخت وجه صبر نمایید تا به صفحه دانلود ارجاع داده شوید

آهسته

هرچه سرعت شاتر طولانی تر می شود، چیزهای جادویی شروع به رخ دادن می کنند و دنیای اطراف ما، که مدام در حال حرکت است، به صورت تار ثبت می شود. اگر یک کتاب برای یادگیری عکاسی با نوردهی طولانی نیاز داشته باشید، آن «آهسته» است. در این کتاب PDF تجهیزات لازم برای عکاسی با نوردهی طولانی، تکنیک ها و تنظیمات دوربین آموزش داده شده اند – به همراه مثال های فراوان برای شفاف سازی هرچه بیشتر مباحث. (توضیح بیشتر)

قیمت: ۹,۸۰۰ تومان

پس از پرداخت وجه صبر نمایید تا به صفحه دانلود ارجاع داده شوید

کتاب بوکه

«این کتاب در بیان ساده، راهنمایی است که با توضیح روند بوکه، کمک می کند تعدادی از موانع بازدارنده را بشکنید تا بتوانید از این روش به صورت خلاقانه استفاده کنید. این یک تکنیک زیبا است و روشی است که این روزها بیشتر و بیشتر در عکاسی منظره (شاخه ای که عموما در آن از عمق میدان های زیاد استفاده می شد) می بینم. همان طور که من عکاسی منظره را برای تجربه بوکه انتخاب کردم، شما می توانید این دانش را فرا بگیرید و در شاخه عکاسی دلخواهتان امتحانش کنید.» (توضیح بیشتر)

قیمت: ۹,۸۰۰ تومان

پس از پرداخت وجه صبر نمایید تا به صفحه دانلود ارجاع داده شوید

کتاب فوتوزار

آیا تا کنون پیش آمده که عکسی فوق العاده ببینید و با خود بگویید: خدای من چگونه عکاس چنین تصویری خلق کرده؟ گاهی اگر خوش شانس باشید، عکاس تنظیماتی که در دوربینش به کار برده را با شما به اشتراک می گذارد (دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو). اما آنچه شما واقعا می خواهید بدانید این ها هستند: ترکیب بندی چگونه انتخاب شده، شرایط نوری چگونه بوده، چه تجهیزات خاصی مورد نیاز است و یا اینکه اصلا چه چیزی الهام بخش عکاس اثر بوده است. کتاب فوتوزار با همین هدف خلق شده است. (توضیح بیشتر)

قیمت: ۶,۹۰۰ تومان

پس از پرداخت وجه صبر نمایید تا به صفحه دانلود ارجاع داده شوید