fujifilm x t20

اگر مایلید تا از پاسخ ها به این پرسش از طریق ایمیل مطلع شوید، آن را دنبال یا Follow نمایید. لطفا جواب خود را در قسمت «به این سوال پاسخ دهید» بنویسید (تا کاربران دیگر بتوانند به آن امتیاز دهند).

سلام دوستان
من بعد از چندین ماه صبر کردن بالاخره دوربین مورد علاقمو خریدم اونم fuji x t20  ٣۶٠٠تومن با لنز ۵۵-٢٠٠ شد ۶۴٠٠ و خداییش ازش خیلی راضی هستم و از امکانات و کیفیت عکسها و طراحی زیباش لذت میبرم
میدونم از نظر تنوع لنز و پشتیبانی و تعمیرات در حد امثال نیکون و کانن نیست ولی همه این مسائل رو بجون خریدم و چیزی که به دلم نشسته بود رو گرفتم و مطمعنم تا سالها ازش استفاده میکنم
حالا ی سوال بنظرتون با این قیمت و امکاناتی که این دوربین داره گزینه بهتر از این هم میشد گرفت؟؟ اگه اره چه مدلی؟؟ چون خیلیا بعد از خریدم منو سرزنش کردن که با این قیمت بهتر از این مدل میتونستی بخری و باید نیکون و کانن انتخاب میکردی و این حرفا، واقعا همینطوره؟؟

1 پاسخ

در کل باید و نبایدی وجود نداره. هر برندی محاسن و معایب خودشو داره. حالا بسته به ابنکه شما چه نوع عکاسی می‌خواهید انجام بدید می‌تونه یه انتخاب بهتر باشه. ولی شما دوربینی خریدید که به دلتون نشسته و دوربین خوبیه. پس باهاش عکاسی کنید و لذت ببرید.

#1

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید پاسخ بدهید

سوالات مرتبط

دنبال کنندگان