بایگانی بر حسب مسابقه عکاسی

مسابقه عکاسی لنزک #۲: عکس های کاندیدا

سرانجام عکس های کاندیدای مسابقه عکاسی #۲ لنزک با موضوع «پاییز» مشخص شدند. این عکس ها از فیلتر های زیادی گذشته اند و از بین ۱۳۰ عکس منتخب تیم لنزک، توسط ۴ داور میهمان برگزیده شده اند. از بین ۳۸ عکس کاندیدا که در ادامه مشاهده خواهید نمود، ۱۰ عکس به مرحله نهایی خواهند رفت. به زودی در مطلب بعدی شاهد ۱۰ عکس نهایی، و برندگان این مسابقه عکاسی لنزک خواهید بود.

ادامه مطلب

مسابقه عکاسی لنزک #۲

به مسابقه عکاسی لنزک، «شماره ۲»، خوش آمدید. تم دومین مسابقه عکاسی لنزک «پاییز» است. فصل پاییز، یکی از زیباترین فصل ها برای عکاسی است. حتما شما نیز تا کنون عکس های پاییزی زیبایی را به تصویر کشیده اید، شاید هم بخواهید برای شرکت در مسابقه عکاسی لنزک عکس های تازه ای بگیرید. در هر صورت، برای شرکت در این مسابقه تمام پاییز را فرصت دارید. شما می توانید با هر دوربینی، در این مسابقه شرکت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب

برندگان مسابقه عکاسی #۱ لنزک

برندگان مسابقه عکاسی #۱ لنزک توسط داور نهایی مسابقه، مصطفی سون برگزیده شدند. ما این موفقیت را به این عزیزان تبریک می گوییم و امیدواریم به راه خود ادامه داده و همواره شاهد پیشرفتشان باشیم. در ادامه شما را به مشاهده اسامی برندگان و نتیجه قرعه کشی دعوت می کنیم. ادامه مطلب

معرفی داوران مسابقه عکاسی لنزک و عکس های کاندیدا

سرانجام عکس های کاندیدای مرحله نهایی مسابقه عکاسی #۱ لنزک (تم: عکاسی با موبایل) برگزیده شدند. هدف اصلی لنزک از برگزاری این مسابقات، ایجاد انگیزه در بین عکاسان مشتاق و مستعد پیشرفت و اهدای جوایزی است که ارزش معنوی و هنری آن ها قطعا از ارزش مادیشان بیشتر است. در ادامه شما عزیزان را با داوران مسابقه و عکس های کاندیدا آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب

مسابقه عکاسی لنزک #۱

به مسابقه عکاسی لنزک، «شماره ۱»، خوش آمدید. می گویند بهترین دوربین آنی است که با خود به همراه دارید. برای عده ای از ما موبایلی است که داخل جیب داریم. تم اولین مسابقه عکاسی لنزک هم «عکاسی با موبایل» است. البته منظور تنها گوشی موبایل نیست و شما می توانید با عکس های تبلت خود نیز در این مسابقه شرکت کنید. شرکت کردن در مسابقه ساده است. با پر کردن فرمی که در ادامه آورده شده یکی از بهترین عکس هایی که با موبایل گرفته اید را برای ما ارسال نمایید. برای شرکت در این مسابقه لنزکی ۳ هفته فرصت دارید، پس حتی می توانید یک عکس جدید بگیرید.

ادامه مطلب